Wyjątkowe miejsce na weekend w SPA – odkryj je

Wiele osób korzysta dzisiaj ze SPA. Nie ma się czemu dziwić, w tak zabieganym i pełnym napięcia świecie, relaks tego typu to rzeczywiście sposób na odprężenie, niemal nie dające się porównać z czymkolwiek. Szczególnie mocnym zainteresowaniem cieszą się takie miejsca, w których wyciszeniu i oddaniu się zabiegom sprzyja nie tylko dostępna oferta, ale też lokalizacja. I to pierwszy z wielu atutów, dla których warto wybrać właśnie Neptuno Resort & Spa.

Co tutaj znajdziesz?

Obiekt jest laureatem plebiscytu „Hotel Przyjazny Rodzinie”. A rodzinny charakter pobytów, szczególnie docenią te osoby, które lubią spędzać czas nad morzem. W tym konkretnym przypadku, oddalonym zaledwie o 100 metrów. Warto zaznaczyć, że w kontekście pobytu w SPA, można liczyć na bardzo szerokie spektrum dostępnych zabiegów. Na szczególną uwagę zasługuje ciepła tężnia solankowa. To jedne miejsce o takich właściwościach w Polsce. Przekonaj się jak wiele da Ci kołobrzeska solanka, w połączeniu z wyśmienitymi aromatycznymi olejkami. Znajdą coś dla siebie u nas także miłośnicy saun i łaźni. To jeszcze nie koniec atrakcji. Więcej znajdziesz na http://www.neptuno.pl/weekend-w-spa.

Dodatkowe atrakcje

Neptuno Resort & Spa to miejsce wielokrotnie doceniane przez odwiedzających gości, czego dowodem jest także wyróżnienie CERTYFIKATEM JAKOŚCI 2017 przez serwis Tripadvisor. Goście, którzy odwiedzają nasz obiekt, w swoich ocenach średnio wystawiają 4,5 gwiazdki. Nasza strefa Spa & Wellness to jedno. Nie zapominamy jednak o tym, że najmłodsi też chcą mieć ciekawie zorganizowany czas. Wiemy to doskonale, dlatego współpracujemy z doświadczonymi, kreatywnymi animatorami. Mamy specjalną salę zabaw, a także coś, co cieszy się niesamowitym zainteresowaniem dzieciaków – multimedialny pokój zabaw. Dbamy więc o to, żeby przyjazd na weekend do naszego spa, swobodnie mógł mieć nawet charakter rodzinny. Warto rozważyć taką propozycję, w szczególności z uwagi na fakt, że u nas Goście mogą skorzystać z wyjątkowej oferty praktycznie przez cały rok. Jeśli więc szukasz miejsca w cichej, spokojnej i sprzyjającej wypoczynkowi okolicy, na pewno błyskawicznie docenisz to, co mamy do zaoferowania. W podjęciu decyzji pomoże Ci wizyta na stronie http://www.neptuno.pl/weekend-w-spa.

[Głosów:1    Średnia:5/5]