Rolety dzień-noc i żaluzje drewniane, czyli sposób na stylowe wnętrze

W ostatnich latach we wnętrzach króluje minimalizm. Zarówno rolety, jak i żaluzje idealnie wpisują się w ten trend. Coraz częściej urządzając swoje cztery kąty rezygnujemy z ciężkich zasłon, które przytłaczają pomieszczenie. W zamian wolimy rozwiązania, które dodadzą pomieszczeniom stylowego wyglądu i są funkcjonalne.

Dlaczego warto wybrać rolety dzień-noc?

Rolety dzień-noc sprawdzą się świetnie zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Są hitem wśród rolet już od dobrych kilku lat. Ich popularność wynika z tego, że są bardzo praktyczne, a do tego niezwykle stylowe. Jest to dość nietypowy, innowacyjny typ rolet, który pozwala na dowolną regulację ilości wpadającego światła, dzięki temu, że są złożone z dwóch naprzemiennie układanych poziomo rodzajów tkanin: transparentnych i kryjących. Pozwalają dzięki temu nie tylko ochronić się przed promieniami słońca, ale i wzrokiem ciekawskich sąsiadów. Poza tym wprowadzają do pomieszczenia klimatyczną atmosferę. Sterowane są za pomocą łańcuszków kulkowych. Jeśli szukasz rolet dzień-noc w dobrych cenach, zajrzyj na http://www.rolbos.waw.pl/rolety-dzien-noc/, gdzie znajdziesz aż 40 materiałów do wyboru.

rolety-drewniane-rolbos

Żaluzje drewniane – stylowy dodatek do wnętrz

Z roku na rok żaluzje drewniane zyskują coraz większą popularność. Wszystko dlatego, że są niezwykle estetyczne i stylowe, stanowiąc przy tym ciekawy dodatek we wnętrzu, a dodatkowo doskonale chronią przed światłem słonecznym.  Do ich produkcji najczęściej wykorzystuje się drewno lipy egzotycznej, dzięki czemu każde wnętrze nabiera indywidualnego charakteru, a dodatkowo naturalne materiały żaluzji idealnie pasują do ram okiennych. Lamele pokryte są lakierem z filtrem UV i wykończone ekologicznymi farbami, które zapewniają trwałość kolorów mimo wystawienia na silne promieniowanie słoneczne.

Gdzie kupić rolety w Warszawie?

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach, koniecznie sprawdź ofertę firmy Rolbos, która na rynku działa już od wielu lat, dzięki czemu może zaoferować usługi najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach, a przy tym realizację w krótkim czasie, bo w zaledwie 10 dni roboczych.

Umów się z firmą na wybraną godzinę. Pracownik dojedzie w wyznaczone miejsce i dokona niezbędnych pomiarów. Dostaniesz wzornik materiałów do rolet, żaluzji i plis, z których wybierzesz swój wymarzony model i kolor. Najpóźniej następnego dnia otrzymasz wycenę wraz z montażem. Do tego momentu nie ponosisz żadnych kosztów. Sprawdź ofertę rolet Rolbos na http://www.rolbos.waw.pl/rolety/. Z pewnością znajdziesz tu to, czego szukasz, a firma zrobi wszystko, żeby zrealizować twój każdy pomysł.

[Głosów:1    Średnia:5/5]